• Alaşımsız sıcak haddelenmiş yassı sac genel yapı çelikleri; makine, dorse, mobilya vb. imalat sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde farklı konstrüktif amaçlarla kullanılır.
  • Nakliye araçları imalatında, enerji nakil hatlarında, rüzgar enerji üretim ekipmanlarında, tarım makinaları imalatında, kanal, tünel, baraj, köprü, liman inşaatlarında, depolama sistemlerinde, silo yapımında, konteyner imalatında, otoyol bariyer ve levhaları üretiminde kullanılan boy kesilmiş saclardır.
  • Sıcak haddelenmiş yassı çelik üründen üretilen dilinmiş saclar; Erw Boru-Profil Üretimleri, Spiral Boru Üretimleri, Otoyol Korkuluk Uygulamaları, Enerji Nakil Hatları, Trafik Levhaları, Aydınlatma ve Projektör Direk Uygulamaları, Raf Uygulamaları, Güneş Enerji Santralleri, Çelik Yapı Uygulamaları gibi sektörlerde kullanılır.
  • Sanayi yapılarında, mimari ve estetik projelerde kullanılan korozyon (pas) dirençli, bakım istemeyen uzun ömürlü özel çeliktir (COR-TEN Çelikleri). Atmosferdeki yumuşak çelik ve düşük karbonlu çeliklere göre yüksek korozyon direnci gösteren çeliklerdir.
  • Aşınmaya dayanıklı (HB kalite) Sac genelde inşaat ve madencilik sektöründe kullanılmasına rağmen son zamanlarda pek çok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Aşınma direncinin yüksek olması gereken her yerde kullanılması uygundur

Size web sitemizden en iyi deneyimi sağlamak için Çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz. ANLADIM