background

Politikalarımız

Kalite Politikası

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, tam, zamanında ve globalleşen dünya standartlarına uygun olarak karşılayacak, müşteri memnuniyetini mümkün olan en üst seviyelere taşıyacak ürün ve hizmetleri sunarak sektörümüzde tercih edilen, güvenilir ve aranan bir firma olmayı hedefliyoruz. Bu amaç doğrultusunda;

BİLGİN METAL LTD ŞTİ, ISO 9001:2015 ve IATF 16949:2016’ ya göre tasarlanmış bir Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

BİLGİN METAL LTD ŞTİ; ilgili standartlara, yasal düzenlemelere, uygulanabilir diğer şartlara, müşteri isteklerine uygun olarak ürünlerini zamanında ve en uygun koşullarda müşterilerine sunmayı taahhüt eder. Ayrıca ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentileri de belirlenerek tüm organizasyonda anlaşılması sağlanır.

Kaynakların optimum kullanımı kapsamında; tüm operasyonel ve idari faaliyetlerde verimlilik ve rekabetçilik BİLGİN METAL için temel prensiptir. BİLGİN METAL değişen ve gelişen pazar koşulları doğrultusunda sektöründe yenilikçi, rekabetçi ve lider olmayı hedeflemektedir. Bu çerçevede gerekli kaynakları tahsis ederek teknolojik altyapıyı sürekli geliştirmektedir.

Tüm çalışanlarını yeterli bilgi ve beceriyle donatan BİLGİN METAL çalışanlarını sorumluluk üstlenmeleri ve yaptıkları işi benimseyerek inisiyatif almalarını teşvik eder. Çalışanların kişisel gelişimi, memnuniyeti ve şirkete bağlılığını artırmak için gerekli olan tüm kaynakları harekete geçirir.

Bu faaliyetler doğrultusunda BİLGİN METAL, kalıcı müşteri memnuniyeti odaklı ve yenilikçi ve rekabetçi tedarik anlayışının getirmiş olduğu başarıyı geleceğe taşımayı hedefler ve Kalite Yönetim Sistemi’nin gerekliliklerine uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

Size web sitemizden en iyi deneyimi sağlamak için Çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak KVKK Politikamızı kabul etmiş olursunuz. ANLADIM